Rejestracja

UWAGA! Informujemy, że osiągnięty został limit uczestników Wrocławskiego Kongresu Kultury – wszystkie miejsca na panele tematyczne i stoliki dyskusyjne zostały już zarezerwowane. Jednocześnie przypominamy, że wciąż można zarejestrować się na listę wyborców, co umożliwi pobranie karty do głosowania i oddanie głosu w wyborach do Wrocławskiej Rady Kultury.

Do zapisów zapraszamy osoby pełnoletnie, które posiadają centrum aktywności życiowej w Gminie Wrocław i są przedstawicielami lub uczestnikami wrocławskiego środowiska kulturalnego.

Szczegóły programu i harmonogram dostępne są w zakładce: Program →

Udział w kongresie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. O rezerwacji miejsca podczas panelu lub stolika dyskusyjnego decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednego adresu mailowego można zarejestrować jedną osobę.

Każdy zarejestrowany uczestnik zostaje automatycznie dopisany do listy wyborców. Istnieje możliwość zarejestrowania się tylko na głosowanie, bez udziału w wydarzeniach kongresowych – udział w głosowaniu nie jest objęty limitem miejsc.

Rejestracja krok po kroku

  1. wejdź w formularz rejestracyjny (odnośnik na dole strony);
  2. uzupełnij informacje o sobie oraz zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  3. wybierz panele, w których chcesz wziąć udział. Każdy uczestnik może także opcjonalnie wybrać jeden stolik dyskusyjny (przy jednym stoliku może dyskutować maksymalnie 30 osób). Jeśli nie chcesz brać udział w stoliku, nie zaznaczaj żadnego pola;
  4. sprawdź, czy wszystkie dane są prawidłowe;
  5. wyślij zgłoszenie!