Rejestracja

UWAGA! Informujemy, że kongres został przeniesiony do Wrocławskiego Centrum Kongresowego (ul. Wystawowa 1). Osoby dotychczas zarejestrowane wyłącznie do głosowania, otrzymają na podane w formularzu adresy e-mail wiadomość, która umożliwi im zmianę statusu swego zgłoszenia i wzięcie udziału w panelach dyskusyjnych.

Od poniedziałku (9.03) od godziny 12:00 dodatkowa pula miejsc udostępniona zostanie także wszystkim tym, którzy wcześniej rejestracji nie dokonali w ogóle.

Do zapisów zapraszamy osoby pełnoletnie, które posiadają centrum aktywności życiowej w Gminie Wrocław i są przedstawicielami lub uczestnikami wrocławskiego środowiska kulturalnego.

Szczegóły programu i harmonogram dostępne są w zakładce: Program →

Udział w kongresie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. O rezerwacji miejsca podczas panelu lub stolika dyskusyjnego decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednego adresu mailowego można zarejestrować jedną osobę.

Każdy zarejestrowany uczestnik zostaje automatycznie dopisany do listy wyborców. Istnieje możliwość zarejestrowania się tylko na głosowanie, bez udziału w wydarzeniach kongresowych – udział w głosowaniu nie jest objęty limitem miejsc.

Rejestracja krok po kroku

  1. wejdź w formularz rejestracyjny (odnośnik na dole strony);
  2. uzupełnij informacje o sobie oraz zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  3. wybierz panele, w których chcesz wziąć udział. Każdy uczestnik może także opcjonalnie wybrać jeden stolik dyskusyjny (przy jednym stoliku może dyskutować maksymalnie 30 osób). Jeśli nie chcesz brać udział w stoliku, nie zaznaczaj żadnego pola;
  4. sprawdź, czy wszystkie dane są prawidłowe;
  5. wyślij zgłoszenie!