Anna Podrez

Jako animator kultury od wielu lat współtworzę scenę klubową, współpracując z wieloma festiwalami, klubami oraz innymi animatorami kultury. Już od ponad 10 lat organizuję eventy w różnych, niecodziennych miejscach, opuszczonych budynkach, ciekawych przestrzeniach, które w ten sposób reanimuję i aktywuję. Staram się, aby wszystkie te działania zawsze łączyły ze sobą muzykę i sztukę. Aby zrealizować to założenie, na swoje eventy zapraszam wielu znanych i cenionych muzyków oraz artystów, którym udostępniam przestrzeń na zaprezentowanie swoich osiągnięć. Aktywności te realizuję pod szyldem Nice One oraz KRAKOWSKA180. Dodatkowo, przez 4 lata prowadziłam swój własny klub z muzyką elektroniczną Bau Bar. Miałam również okazję współpracować z wieloma kreatywnymi osobami, aktywnie wspierając ich projekty, tj. Avant Art Festival, BASK Festival, Eletronica Musica Nova, Media Lab w CTA, Summer Contrast czy też Audioriver.

Moje osiągnięcia docenione zostały przez szerokie grono odbiorców i potwierdzone kilkoma nagrodami, m.in. Good address In Style by In Style Magazine, trzecie miejsce w pierwszej edycji nagrody Szczyt Kultury czy też znalezienie się w aplikacji ESK Wrocław 2016 jako inkubator kultury. Również jako mama dziecka uczącego się w szkole muzycznej jak tylko mogę angażuje się w pomoc przy organizacji oraz aktywnie wspieram działania szkoły, udzielając się w Radzie Rodziców oraz trójce klasowej.

Jestem osobą, która nie boi się wyzwań, a wyznaczone cele konsekwentnie realizuję. Umiejętności interpersonalne pozwalają mi doskonale współpracować w grupie, co udowodniłam pracując nad dotychczasowymi projektami. Moim atutem jest odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu. Ponadto cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista oraz zdolność szybkiego uczenia się.

Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie oraz stała obserwacja kultury pozwoli mi słusznie doradzać Prezydentowi Wrocławia w decyzjach ważnych dla kultury mojego rodzimego miasta.


Rekomendacje:

  • prof. dr hab. Adam Chmielewski – Kierownik Zakładu Filozofii Społecznej i Politycznej Instytut Filozofii, Uniwersytet Wrocławski
  • dr Joanna Kubicka
  • Adrianna Styrcz